služby

Služby

Skupina ADI Heat & Power nabízí svým zákazníkům ucelené portfolio služeb v energetice a teplárenství díky jedinečné synergii svých dceřiných firem, silnému kapitálu mateřské skupiny ADI a týmu odborníků na úrovni managementu i řadových pozicí.

Rekonstrukce a výstavba

Dceřiná společnost Martech Holding a.s. je dodavatelem staveb v oblasti teplárenství, plynárenství, vodárenství i pozemního stavitelství. Výstavbě se věnuje již od roku 1992 s řadou významných referencí.

Tepelná hospodářství

Dceřiná společnost AHP 3T s.r.o. vlastní a provozuje tepelná hospodářství o celkovém instalovaném výkonu  přes 40 MWt již od roku 1994 a dodává teplo do téměř pěti tisíc domácností.

Energy contracting

Skupina ADI Heat & Power zajišťuje služby Energy contractingu a nabízí majitelům a provozovatelům tepláren nulovou investici do drahé technologie, roční provozní úsporu nákladů, nulové provozní náklady a nulové náklady na opravu spojené s technologií.

Kogenerační jednotky

Skupina AHP nabízí kompletní řešení instalace kogeneračních jednotek renomovaného výrobce Catepillar ve spolupráci s firmou Zeppelin CZ s.r.o., a to formou dodávek s vlastní investicí investora nebo formou Energy Contractingu.